O NAS

Kariera

Akademia Krajowego Rejestru Długów jest projektem szkoleniowo – doradczym Kaczmarski Inkasso oraz Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA, które jako jedyne w kraju stawia na edukację przedsiębiorców. Dynamiczny rozwój naszego departamentu oraz zwiększająca się ilość projektów edukacyjnych sprawia, że poszukujemy:

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

Opis stanowiska:
  • telefoniczna sprzedaż szkoleń otwartych i zamkniętych dedykowanych dla sektora B2B
  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • budowanie długofalowych relacji z klientami Akademii Krajowego Rejestru Długów
  • osiąganie założonych planów sprzedaży
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Akademii Krajowego Rejestru Długów
Oczekiwania:
  • komunikatywność i konsekwencja w działaniu
  • entuzjazm i kreatywność
  • orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań
  • umiejętność argumentacji i przekonywania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook)
Oferta:
  • praca w zgranym zespole pod skrzydłami znanej marki szkoleniowej w Polsce
  • stacjonarna praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30
  • pakiet szkoleń wdrażających oraz wzbogacających umiejętności i wiedzę
  • sprecyzowana ścieżka rozwoju zawodowego
  • stała umowa o pracę plus atrakcyjny system premiowy
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Swoje oferty w postaci CV oraz listu motywacyjnego – prosimy przesyłać na adres akademia@krd.pl.

Prosimy o zamieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”

Trenera współpracującego

Od osób zainteresowanych oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego w wybranych obszarach: zarządzanie wierzytelnościami, windykacja należności przeterminowanych, prawo gospodarcze, czy negocjacje
  • Chęci i możliwości inwestowania w rozwój własny
  • Prowadzenia działalności gospodarczej
  • Własnego samochodu
  • Przedsiębiorczości przejawiającej się w samodzielności, zorientowaniu na cele biznesowe oraz kreatywności
Autora artykułów eksperckich / Copywritera

  • Doświadczenia w tworzeniu tekstów marketingowych na strony www, artykułów eksperckich oraz tekstów do ofert
  • Doskonałej znajomości branży windykacyjnej oraz tematów związanych z zarządzaniem wierzytelnościami i prawem gospodarczym
  • Otwartego i kreatywnego umysłu
  • Wyważonego i jednocześnie odważnego pióra

Swoje oferty w postaci CV oraz listu motywacyjnego – prosimy przesyłać na adres r.lawniczak@krd.pl. Uwaga! W przypadku stanowiska Copywriter – ważne będzie przesłanie kilku próbek tekstów.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Polityka prywatności